Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц

Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками відділу обслуговування.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ

Продовжуємо знайомити вас з новими найцікавішими, на наш погляд, виданнями, що представлені у фонді бібліотеки.


Гавриленко, Іван Миколайович. Соціальний розвиток : навч. посібник / І. М. Гавриленко, М. П. Недюха, Ю. І. Яковенко. – 2-ге вид., перероб. і доп. – Херсон : Олді-плюс, 2020. – 580 с.
Навчальний посібник пропонує розгляд актуальних як з теоретичної, так і практичної точок зору питань, проблем і суперечностей соціального розвитку, теоретико-правового регулювання соціальних відносин. Особливу увагу автори приділяють пошукові об'єктивних і суб'єктивних передумов керованого (підконтрольного суспільству) розвитку, у тому числі відповідно до сутності української національної ідеї. Викладено проблематику правової ідеології в її змістовних і функціональних характеристиках. Згідно із вищезазначеним запропоновано теоретичні засади дослідження та методику викладання. Навчальний посібник призначений для забезпечення потреб навчального процесу у процесі викладання дисциплін соціально-поведінкових спеціальностей вищих навчальних закладів України... (УДК 316.3; чз 1)


Міхеєнко, Олександр Іванович. Підготовка майбутніх фахівців зі здоров'я людини до застосування здоров'язміцнювальних технологій: теоретико-методичні аспекти : монографія / О. І. Міхеєнко. – Суми : Університетська книга, 2019. – 316 с.
У монографії розглянуто головні характеристики, ознаки й чинники здоров'я людини, подано обґрунтування найважливіших ознак, процесів і явищ, які визначають життєдіяльність і зумовлюють стан здоров'я, сформульовано дефініцію поняття "здоров'я". Розкрито суть здоров'язміцнювальних технологій, напрямів оздоровлення та здорового способу життя в контексті сучасної оздоровчої практики. Подано змістові характеристики процесу професійної підготовки майбутніх фахівців зі здоров'я людини. Визначено концептуальні засади, обґрунтувано й розроблено навчально-методичне забезпечення процесу підготовки майбутніх фахівців зі здоров'я людини до застосування здоров'язміцнювальних технологій. (УДК 378.091.2-051:0/9; чз 2)


Мальська, Марта Пилипівна. Основи європейської інтеграції : підручник / М. П. Мальська, Н. В. Антонюк. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 320 с.
У підручнику висвітлюється еволюція інтеграційного процесу в межах Європейського Союзу. Визначаються суть, організаційні засади та напрями діяльності Європейського Союзу в контексті інституційних змін, внесених Лісабонським договором. Підручник розрахований на студентів міжнародників, економістів, географів і всіх, хто цікавиться проблемами міжнародних відносин, світової політики та економіки як основа для подальших студій. (УДК 339.9; чз 1)


Неліпа, Дмитро Васильович. Системний аналіз в політології : підручник / Д. В. Неліпа. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 304 с.
У підручнику розкрито сутність системного аналізу як методу дослідження політики. Охарактеризовано історію становлення філософського принципу системності як передумови до виникнення системного аналізу та специфіку інституціоналізації його як методу наукових досліджень, в тому числі і в Україні. Окрему увагу приділено впровадженню системного аналізу в політологію і специфіці його застосування для дослідження політики. Виокремлено головні принципи системного аналізу, висвітлено алгоритм його проведення. Детально охарактеризовано технології, які використовуються на кожному з етапів системного аналізу політичних явищ та процесів. Розраховано на студентів соціально-політичних і гуманітарних спеціальностей, викладачів, науковців, політологів-практиків та державних службовців. (УДК 32.01; чз 1)


Тулодзєцький, Ґергард. Медіаосвіта в школі та на уроці. Основи і приклади / Ґ. Тулодзєцький, Б. Герціґ, С. Ґрафе ; за заг. ред. В. Ф. Іванова ; пер. з нім. В. Климченка. – Київ : Академія Української Преси: Центр Вільної Преси, 2020. – 405 с.
Книжка присвячена розгляду проблем впровадження медіаграмотності у шкільні предмети. Вона має стати в пригоді вчителям, викладачам і студентам-педагогам, всім, хто займається проблематикою медіаосвіти. (УДК 373.3/.5.091; чз 2)


Конфлікти, що змінили світ / Н. Іщенко (Гумба), І. Попов, П. Щелін та ін. – Харків : Фоліо, 2020. – 186 с. : іл. – (Великий наук. проект).
Протягом усієї політичної практики існує безліч прикладів, коли внутрішній військовий конфлікт ставав причиною глобальних змін, які зачіпали цілий регіон, країну, а то й увесь світ. Проте після анексії Криму та окупації частини Донбасу Україна також опинилася серед країн, де триває неоголошена війна. У пошуках рішень для нашої держави Наталя Іщенко – заступник директора Інституту світової політики, відома журналістка, медіа-експерт, лауреат Премії імені Джеймса Мейса – об'єднала експертів з міжнародної політики та національної безпеки, які разом розглянули світовий досвід розв'язання збройних конфліктів. Яке уявлення про спільне майбутнє може стати основою для консенсусної підтримки сторін конфлікту та одночасно отримати схвалення громадян України? Що для його подальшого втілення потрібно зробити усім сторонам? Відповіді на ці болючі, хвилюючі й, на жаль, злободенні для українців питання містяться в цій книжці. (УДК 327; чз 1)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:
2021 р.: 1 квартал -- 2 квартал
2020 р.: 1 квартал -- 2-3 квартал -- 4 квартал
2019 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3-4 квартал
2018 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал
2017 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал
2016 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал
2015 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал
2014 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал
2013 р.: 1 квартал -- 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал
2012 р.: 1 квартал -- 2-3 квартал -- 4 квартал
2011 р.: 2 квартал -- 3 квартал -- 4 квартал

Архів презентацій нових надходжень:


Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет
Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturna_platforma

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice (офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader (офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader (офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
(офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google (інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2021

Конструктор сайтів - uCoz