Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц

Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками інформаційно-бібліографічного відділу.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ

Продовжуємо знайомити вас з новими найцікавішими, на наш погляд, виданнями, що представлені у фонді бібліотеки.


Андерсон, Ранія Хабібі. Мене не спинити. Шість звичок жінок в країнах, що розвиваються / Р. Х. Андерсон ; пер. Ю. Григоренко. – 2-е вид. – Львів : Літопис, 2019. – 336 с.
У своїй книзі підприємиця, фахівець із міжнародного бізнесу, наставниця і тренерка Ранія Хабібі Андерсон навчає жінок із країн, що розвиваються, досягти успіху в умовах перехідної економіки, незважаючи на культурні відмінності й гендерні обмеження. Головними Ранія вважає шість звичок, які має виробити кожна успішна жінка. Поради авторки підкріплені натхненними історіями понад 250 жінок з усього світу, з якими Ранія розмовляла особисто. Наприкінці кожного розділу вміщена робоча частина, яка складається з серії запитань для самоаналізу і кроків, які необхідно виконати на цьому етапі. (УДК 159.99:316; чз 2)


Легеза, Наталья. Зачем тебе бухгалтерша? / Н. Легеза. – Киев : Альфа Реклама, 2019. – 72 с.
Автор книги, с 20-летним бухгалтерским опытом, хочет поделиться своим, несомненно, субъективным мнением, о роли и значимости фактической занятости бухгалтеров в частном бизнесе в нашей стране. Книга – провокация! Несомненно, вызовет бурю негодования бухгалтеров, но и заставит задуматься весь бизнес о дальнейшей перспективе событий связанных с дальнейшими изменениями налогового законодательства, в случае если они будут оставлены без реакции общественности. (УДК 657; чз 1)


Медіація у професійній діяльності юриста : підручник / за ред.: Н. Крестовської, Л. Романадзе. – Одеса : Екологія, 2019. – 456 с.
Підручник "Медіація у професійній діяльності юриста" ознайомить майбутніх фахівців, а також практикуючих юристів з теорією та практикою одного із найпоширеніших у світі альтернативних способів вирішення конфліктів (спорів) – медіацією. Підручник також адресовано медіаторам, представникам установ та організацій, які планують використовувати медіацію у своїй діяльності, здобувачам вищої освіти, а також всім, хто бажає ознайомитися з медіацією. Підручник підготовлено колективом науковців, сферу інтересів яких складає медіація, викладачів закладів вищої освіти, в яких впроваджено відповідні навчальні дисципліни, та провідних практикуючих юристів й медіаторів. (УДК 340.1/.5; чз 1)


Нестеренко, Петро. Історія українського екслібриса / П. Нестеренко. – 2-е вид., доп. – Київ : Темпора, 2016. – 360 с.
У щедро ілюстрованому виданні вперше на рівні монографічного дослідження висвітлюється історія виникнення та розвитку мистецтва екслібриса від XVI ст. до нашого часу, розглядаються його різновиди, тлумачиться зміст. Розмаїття екслібрисів постає в історико-художньому контексті як оригінальний і досі мало досліджений пласт української історії та культури. Значне місце відведене питанням класифікації, художньо-стильових особливостей, обґрунтуванню приналежності екслібрисів до українського набутку. За кількістю представлених у виданні екслібрисів, висвітленням творчості багатьох поколінь художників, ґрунтовністю опрацювання матеріалу монографія не має аналогів. Велика частина представлених бібліотечних знаків публікується вперше. (УДК 002.2; чз 1)


Рафальський, Олег Олексійович. Консолідація українського суспільства: етнополітичний вимір : монографія / О. О. Рафальський. – Київ : ІПіЕНД ім. І.Ф. Кураса НАН України, 2018. – 400 с.
Монографія присвячена дослідженню етнополітичних складових консолідації українського суспільства. Розкривається методологічні та теоретичні засади дослідження процесів сучасних трансформацій з урахуванням особливостей розвитку етнонаціональної політики, практики її реалізації. Здійснено політологічний аналіз внутрішньо- та зовнішньополітичних впливів на етнополітичну ситуацію в Україні, визначено актуальні напрями суспільно-політичного розвитку в сучасних умовах. (УДК 323(477); чз 1)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:

Архів презентацій нових надходжень:
Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет
Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturna_platforma

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice (офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader (офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader (офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
(офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google (інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2020

Конструктор сайтів - uCoz