Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц


Доступ до електронних баз даних
НБ МДУ у локальній мережі
корпусу ЕПФ та корпусу
історичного факультету


elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

elektronna_biblioteka

Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками інформаційно-бібліографічного відділу.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ за 4 квартал 2018 р.:

Продовжуємо знайомити вас з найцікавішими, на наш погляд, документами 2018 р. видання, що представлені у фонді бібліотеки.


Васюткіна, Н. В. Управління сталим розвитком підприємств: теоретико-методологічний аспект : монографія / Н. В. Васюткіна. – Київ : Ліра-К, 2018. – 334 с.
Монографія присвячена науково-теоретичним, методичним і практичним аспектам становлення та розвитку процесів управління сталого розвитку підприємств. В роботі розглянуті теоретичні основи управління сталим розвитком підприємства, визначено відповідні концептуальні підходи, які грунтуються на теоретичних розробках щодо забезпечення розвитку підприємства через управління його потенціалом на матеріальному, енергетичному та інформаційному рівнях. Досліджено особливості інституційного та господарського середовища, в яких функціонують авіапідприємства в Україні та з'ясовано передумови необхідності їх сталого розвитку. Обґрунтовано методологічні підходи до побудови системи управління сталим розвитком авіапідприємств, в основу яких закладено холічний підхід, що базується на інтегративній взаємодії системи та механізму управління розвитком через поєднання базових підсистем стратегічного, корпоративного управління та забезпечуючих підсистем інформаційно-аналітичної і контрольно-адаптаційної, за рахунок такої взаємодії створюється підсистема динамічного управління потенціалом розвитку підприємства. (УДК 658.5:005.35; чз 1)


Зайченко, Іван Васильович. Основи педагогічної майстерності та етика викладача вищої школи : підручник / І. В. Зайченко, В. М. Теслюк, А. А. Каленський. – Київ : Ліра-К, 2018. – 484 с.
У підручнику висвітлено: сутність педагогічної діяльності викладача; зміст та складові педагогічної майстерності викладача; умови, засоби формування педагогічної техніки і розвитку педагогічних здібностей, умінь та навичок; зміст і структуру педагогічного спілкування; проблеми взаємодії викладача та аудиторії; предмет, мету і завдання курсу етики викладача вищої школи; етико-педагогічні ідеї в зарубіжній і вітчизняній педагогічній думці; етику діяльності викладача вищого навчального закладу та керівника вищого навчального закладу. У практичних заняттях розкрито шляхи опанування основами педагогічної майстерності. (УДК 371.09; чз 2)


Кузьмичов, А. І. Оптимізаційні методи і моделі. Моделювання засобами MS EXCEL : навч. посіб. / А. І. Кузьмичов. – Київ : Ліра-К, 2018. – 215 с.
На прикладах розв'язання біля 100 оптимізаційних задач різного типу демонструється техніка формування, аналізу, прийняття та супроводження управлінських рішень шляхом побудови й реалізації відповідних оптимізаційних моделей в середовищі електронних таблиць Excel із застосуванням вбудованого стандартного засобу – спеціалізованої програмної надбудови-обчислювача Excel Solver (Поиск решения). У цьому виданні засоби MS Excel використовуються як доступний й ефективний інструментар підтримки інтелектуальної інформаційної технології оптимізаційного моделювання. (УДК 004; чз 1)


Меркант, Браєн. Девайс № 1. Таємна історія iPhone / Б. Меркант, пер. з англ. – Київ : BookCheF, 2018. – 512 с.
Ми знаємо iPhone як пристрій, який змінив світ і все довкола від нашого спілкування один з одним до мандрівок, управління бізнесом, здійснення закупів і перегляду телепередач. Здавалося б, що цей упакований у тонкому профілі ґаджет – ніщо інше, як захоплююча, неймовірна історія наукових, технологічних і ділових відкриттів. Однак ця книга – не просто історія створення першого в світі (і досі унікального) смартфона iPhone, що поєднав у собі телефон, медіапрогравач та інтернет-комунікатор. Це розповідь про людей, завдяки яким Apple перетворилася на одну з найбагатших компаній світу: від наукових фантастів і програмістів до шанхайських робітників і африканських дітей, які в жахливих умовах, щомиті ризикуючи життям, видобувають нагора складові iPhone. А також це правда про екологічну ціну, яку ми сплачуємо заради можливості перебувати на зв'язку у різних куточках земної кулі. (УДК 658.5; чз 1)


Партико, Зіновій Васильович. Основи наукових досліджень: підготовка дисертації : навч. посіб. / З. В. Партико. – 2-ге вид., перероб. і допов. – Київ : Ліра-К, 2018. – 232 с.
Описано науку, псевдонауку, паранауку та їх відмінності. Подано універсальні вимоги до науки, а також специфічні вимоги до природничих, суспільно-гуманітарних, формальних, мистецтвознавчих, філософських і теологічних наук. Визначено основні характеристики дисертаційного дослідження, подано типову композиційну будову дисертації. Викладено технологію інформаційного пошуку джерел. Детально розглянута методологія, аргументація та обґрунтування дисертаційного дослідження. Описано, як формулювати захищувані положення, а також визначати їх новизну. Враховано особливості захисту дисертацій на сучасному етапі розвитку науки в Україні. (УДК 001; чз 1)


Франкл, Віктор. Лікар та душа. Основи логотерапії / В. Франкл, пер. з англ. Л. Шерстюк. – Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 319 с.
Існує безліч ліків від фізичного болю. А чим лікувати душу? До кого звертатися по допомогу в період тяжких депресій і душевних криз? Чим зарадити, коли здається, що ніхто не підтримає? У цій книжці Віктор Франкл намагається зрозуміти складну природу людської душі й осмислює поняття духу. Це справжні ліки для душі. Щирі поради, переплетені із серйозними науковими здобутками, допоможуть віднайти сенс життя, пізнати себе, заспокоїтися й вилікувати душу. (УДК 159.9(093)А/Я; чз 2)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:

Архів презентацій нових надходжень:
Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет
Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturnyi_zhurnal

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice (офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader (офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader (офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
(офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google (інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2019

Конструктор сайтів - uCoz