Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц


Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками інформаційно-бібліографічного відділу.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ за 4 квартал 2017 р.:

Продовжуємо знайомити вас з найцікавішими, на наш погляд, документами 2017 р. видання, що представлені у фонді бібліотеки.


Антонік, В. І. Анатомія, фізіологія дітей з основами гігієни та фізичної культури : навч. посіб / В. І. Антонік, І. П. Антонік, В. Є. Андріанов. – Київ : Професіонал: Центр учбової літератури, 2017. – 336 с.
У навчальному посібнику представлений науково обґрунтований сучасними даними матеріал, що стосується анатомії і фізіології дитячого організму та окремих його систем від моменту народження до юнацького віку. Навчальний посібник рекомендується викладачам та студентам вищих і середніх педагогічних навчальних закладів, закладів фізичної культури, вчителям шкіл, вихователям дошкільних закладів та позашкільних спортивно-тренувальних організацій, а також всім тим, хто цікавиться проблемами оптимізації розвитку дітей. (ББК 51.28я73; чз 2)


Корягіна С. В. Маркетинговий аудит : навч. посіб. / С. В. Корягіна, М. В. Корягін. – Київ : Центр учбової літератури, 2017. – 320 с.
Розкрито сутність та зміст маркетингового аудиту. Визначено місце маркетингового аудиту у маркетинговій діяльності підприємства. Розглянуто основи організації та методи маркетингового аудиту. Викладено методику проведення маркетингового аудиту за такими напрямами: аудит середовища маркетингу, аудит стратегії маркетингу, аудит організації та допоміжних систем маркетингу, аудит складових маркетингу (товарної, цінової, збутової, комунікаційної політики підприємства). (ББК 65.052я73; чз 1)


Прусенко Г. Є. Забезпечувальні заходи у міжнародному комерційному арбітражі  : монографія / Г. Є. Прусенко. – Київ : Алерта, 2017. – 194 с.
У монографії досліджено теоретичні та практичні аспекти забезпечення позову в міжнародному комерційному арбітражі. На основі доктринальних підходів процесуальної науки, аналізі міжнародно-правових документів, норм національного законодавства України та іноземних юрисдикцій проаналізовано основні особливості та проблеми вжиття заходів щодо забезпечення позову арбітражем і державним судом на підтримку арбітражного розгляду, запропоновано зміни й доповненнядо чинного законодавства, спрямовані на вдосконалення практики забезпечення позову в міжнародному комерційному арбітражі. (ББК 67.93; чз 1)


Ульяновський, Василь Іринархович. Диво й дива київського Володимирського собору / В. І. Ульяновський. – Київ : Либідь, 2017. – 432 с. : іл.
Заснована на широкому документальному та іконографічному матеріалі, книга розкриває чимало цікавих сторінок понад 120-літньої історії Володимирського собору в Києві, перипетії його будівництва та оздоблення, пов'язані з іменами видатних церковних діячів, архітекторів, художників. Собор постає уособленням ідеї християнізації Руси-України, символом незборимого духовного потенціалу українського народу. (ББК 85.1(4Укр); чз 1)


Фрідман, Мілтон. Капіталізм і свобода / М. Фрідман, Р. Фрідман ; пер. з англ. Н. Рогачевська. – Київ : Наш Формат, 2017. – 216 с.
"Капіталізм і свобода" – класика політико-економічної літератури ХХ століття – як ніколи актуальна для України. Нобелівський лауреат Мілтон Фрідман розглядає зв'язок між економічною та політичною свободою. Він описує, чому варто обмежити вплив держави в економіку, децентралізувати владу, забезпечити гнучкий валютний курс, роздержавити сфери освіти і соціального забезпечення. (ББК 65.01; чз 1)


Шевців, Зоя Михайлівна. Основи інклюзивної педагогіки : підручник / З. М. Шевців. – Київ : Центр учбової літератури, 2017. – 248 с.
Підручник присвячений актуальній проблемі – інклюзії, проблемі включення дітей з особливими освітніми потребами у навчальний процес загальноосвітньої школи. Він є результатом апробації лекційного курсу з навчальної дисципліни "Основи інклюзивної педагогіки". У підручнику узагальнено і систематизовано різні підходи до визначення педагогіки інклюзивної освіти. У ньому відображається особиста позиція автора на обґрунтування методології інклюзивної педагогіки як науки, висвітлюються категорії інклюзивної педагогіки: інклюзивна освіта, інклюзивне навчання, інклюзивне виховання, форми, методи навчання і виховання квазіпрофесійної соціально-педагогічної діяльності, розглянуто ефективні методичні прийоми інклюзивної діяльності, котрі спрямовані на задоволення індивідуальних освітніх потреб усіх учнів. (ББК 74.202.4я73; чз 2)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:

Архів презентацій нових надходжень:


Бажаєте бути в курсі новин?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет


Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturnyi_zhurnal

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice ( офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader ( офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader ( офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
( офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google ( інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2017

Конструктор сайтів - uCoz