Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц
Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками інформаційно-бібліографічного відділу.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ за 3 квартал 2018 р.:

Продовжуємо знайомити вас з найцікавішими, на наш погляд, документами 2017 р. видання, що представлені у фонді бібліотеки.


Батченко Л. В. Бізнес-комунікації в міжнародному менеджменті : навч. посіб. / Л. В. Батченко, І. С. Бондар, В. А. Русавська. – Київ : Ліра-К, 2017. – 304 с.
У посібнику розглядаються теоретико-методичні та нормативно-правові питання організації та здійснення міжнародних комунікацій в європейському бізнесі, їх особливості в умовах розвитку економіки знань та загостренні питань інформаційної безпеки на загальноєвропейському просторі та рівні сучасних корпорацій. Призначений для індивідуальної самостійної роботи студентів. Може бути корисним аспірантам та викладачам. (УДК 658.5; чз 1)


Використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі : навч. посіб. / Т. І. Биркович, І. С. Бондар, Р. Б. Шишка та ін. – Київ : Ліра-К, 2017. – 520 с.
У навчальному посібнику розкриваються основні положення правової охорони і захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності та особливості їх використання в рекламі. На основі норм основних міжнародних і національних нормативно-правових актів та Конституції України, Цивільного кодексу України розкриваються загальні положення і структура права інтелектуальної власності, дається правова характеристика окремим групам об'єктів інтелектуальної власності, змісту та обсягу майнових і немайнових прав, правовий аналіз договорам у сфері інтелектуальної власності як форми використання майнових прав та особливості використання об'єктів інтелектуальної власності в рекламі. Даний навчальний посібник може бути рекомендовано для викладання в межах навчальних програм вищих навчальних закладів України. (УДК 347.77/.78; чз 1)


Карут, Кеті. Почути травму: розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів : інтерв'ю / К. Карут ; пер. з англ. К. Диса. – Київ : ДУХ І ЛІТЕРА, 2017. – 496 с.
У книжці представлені інтерв'ю з діячами різних професійних галузей, які мали теоретичний або практичний досвід роботи з травмою у ХХ і ХХI століттях. Автор стирає межі предмета і професії, та запрошує до розмови літературних теоретиків і критиків, психоаналітиків, психіатрів, психологів, політичних активістів, громадських діячів, кінематографістів, керівників інститутів, дослідників. Серед співрозмовників Кеті Карут немає випадкових осіб. Кожен з них свого часу вплинув на формування світогляду авторки. Своєю діяльністю вони засвідчують колективну та культурну значимість травми. Книжка містить розмови з новаторами: з теорії травми (Частина І), з клінічних, активних чи свідченнєвих втручаннях в травму (Частина II), або зі створення чи модифікації установ, що надають терапевтичну, художню чи правову допомогу – реакцію на травматичні події (Частина III). (УДК 159.9(093)А/Я; чз 1)


Кузьма-Качура М. І. Основи краєзнавства : навч. посіб. / М. І. Кузьма-Качура, М. В. Горват. – Київ : Ліра-К, 2017. – 256 с.
У посібнику подано матеріали до опрацювання курсу "Основи краєзнавства", розкрито науково-теоретичні засади краєзнавства, форми, методи та засоби краєзнавчої роботи у початковій школі, що допоможе студентам збагатити когнітивну складову загальної професійної підготовки та застосовувати здобуті знання під час практик й у професійній діяльності. Значна увага надана комплексній краєзнавчій характеристиці Закарпатської області. Зміст та структура посібника дозволяють забезпечити як аудиторні, так і самостійну роботу студентів. Посібник розрахований для студентів вищих навчальних закладів, викладачів та широке коло зацікавлених читачів. (УДК 371.13; чз 2)


Пріб, Катерина Анатоліївна. Діагностика в системі управління : навч. посіб. / К. А. Пріб, Н. І. Патика. – Київ : Центр учбової літератури, 2017. – 432 с.
У навчальному посібнику розкрито теоретичні, методичні й прикладні аспекти діагностики в системі управління. Подано порядок аналізу конкурентоспроможності, виробничого потенціалу, фінансово-майнового стану, результатів діяльності. Наведено приклади практичної реалізації фінансово-економічних розрахунків. Матеріал навчального посібника подано за модульним принципом відповідно до структури навчальної дисципліни. Містить теоретичний матеріал, питання для самоконтролю, тестові завдання, ситуаційні вправи, термінологічний словник, список рекомендованої літератури. Навчальний посібник розрахований на студентів, викладачів, менеджерів, працівників планово-економічної служби підприємств і організацій, консультантів. (УДК 658.5; чз 1)


Хамитов, Назип. Этика: путь к красоте отношений : курс лекций / Н. Хамитов, С. Крылова. – 4-е изд., испр. и доп. – Киев : КНТ, 2017. – 264 с.
В исправленном и дополненном издании курса лекций "Этика: путь к красоте отношений" Н. Хамитов и С. Крылова доступно и интересно раскрывают основные моральные проблемы современного человека. Часть материала подана в виде увлекательных диалогов философа, писателя и психоаналитика. Книга составляет единое целое с курсами лекций: Н. Хамитов, Л. Гармаш, С. Крылова "История философии: проблема человека" и Н. Хамитов "Философия: Бытие. Человек. Мир", а также со словарем Н. Хамитов, С. Крылова, С. Минева "Этика и эстетика". Для студентов, аспирантов, преподавателей, всех тех, кто интересуется проблемами этики. (УДК 17; чз 1)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:

Архів презентацій нових надходжень:
Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет


Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturnyi_zhurnal

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice ( офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader ( офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader ( офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
( офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google ( інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2018

Конструктор сайтів - uCoz