Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц

Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками інформаційно-бібліографічного відділу.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ

Продовжуємо знайомити вас з найцікавішими, на наш погляд, виданнями, що представлені у фонді бібліотеки.


Зіцер, Діма. Свобода від виховання / Д. Зіцер ; пер. з рос. І. Тумко. – Харків : Віват, 2016. – 272 с.
Чи знаєте ви, що для гармонійного розвитку дітей потрібна не так педагогіка, як логіка? І що найкраще в житті з дитиною трапляється не завдяки, а всупереч так званому традиційному вихованню? Досвідчений педагог Діма Зіцер не перший рік вивчає взаємодію дорослих і малих людей. У книжці "Свобода від виховання" він розповідає, як повернути радість від спілкування з дітьми, і доводить, що ростити їх – це цікава пригода, а не важкий обов'язок. (УДК 159.99:37; чз 2)


Райз, Ерік. Стартап без помилок / Е. Райз ; пер. з англ. О. Яцини. – Харків : Віват, 2016. – 368 с.
Сьогодення вимагає припинити даремно витрачати свій і чужий час і почати змінювати світ на краще, зокрема й у галузі бізнес-технологій. Саме завдяки книжці "Стартап без помилок" навчитися створювати власний прибутковий бізнес зможе будь-хто. Безумовно, читачі відчують неабияке натхнення, ознайомившись із концепцією Еріка Райза – успішного підприємця, викладача Гарвардської школи бізнесу, консультанта з розвитку стартапів. (УДК 658; чз 1)


Безсонова, Ольга Костянтинівна. Волонтерська діяльність у закладах дошкільної освіти: старший дошкільний вік : навч. видання / О. К. Безсонова. – Тернопіль : Мандрівець, 2019. – 200 с.
Посібник містить методичні рекомендації щодо практичної організації волонтерських акцій, проектів і тренінгів у закладах дошкільної освіти. У ньому розкрито питання залучення старших дошкільників до волонтерської діяльності, окреслено психологічні засади формування їхньої громадянської активності. Для вихователів закладів дошкільної освіти, дитячих цент рів, громадських і волонтерських організацій, студентів і викладачів педагогічних вишів. (УДК 373.2.015.31:17; чз 2)


Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Собори. Лицарі. Міста / ред. У. Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини та ін. – Харків : Фоліо, 2018. – 667 с.
Проект "Історія європейської цивілізації" охоплює період від античних часів до ХХ століття і поділений на три основних блоки: Античність: Рим, Греція, Близький Схід; Середньовіччя: Раннє Середньовіччя, Високе Середньовіччя, Пізнє Середньовіччя, XV століття; Сучасність: XVI – XХ століття. При створенні цього надзвичайного проекту його упорядник – видатний італійський вчений-філософ, літературний критик, письменник Умберто Еко – керувався мультидисциплінарним принципом: Історія, Філософія, Міфологія та релігія, Образотворче мистецтво, Література, Наука і техніка, Музика. Статті до розділів написані провідними італійськими фахівцями у кожній галузі. Том "Середньовіччя. Собори. Лицарі. Міста" охоплює значний період – від початку ХІ століття до епохи Ренесансу, коли після очікування кінця світу і пришестя Христа у Європі починається бурхливий розвиток суспільства. Стрімко зростає кількість населення, з'являються нові міста, центром яких стають християнські собори, виникають ремісничі цехи і мануфактури, розвивається торгівля. Капетинги намагаються об'єднати Францію, Вільгельм Завойовник в Англії реорганізує державну владу, в Іспанії набирає обертів Реконкіста, Європа "розширюється" на Схід, війни не припиняються. І саме тому головною фігурою і символом Середньовіччя стає лицар, що є ідеальним уособленням феодального суспільства, бо поєднує в собі військові чесноти з християнськими, що знайшло відображення в літературі й мистецтві. Видання доповнено багатим ілюстративним матеріалом: всесвітньо відомими шедеврами, першодруками із багатьох музеїв світу та ін. (УДК 94(100)”04/1640”; чз 1)


Кулка, Иржи. Психология искусства / И. Кулка ; пер. с чешск. И. В. Олива. – Харьков : Гуманитарный Центр, 2019. – 556 с.
Что такое искусство? Это понятие столь объемно, что дать ему точное определения практически невозможно. Сегодня наш мир буквально наводнен продуктами культуры. Но для того, чтобы их можно было назвать искусством, необходимо как минимум два условия. Во-первых, для искусства, чтобы быть искусством, необходимы два человека – тот, кто создает, и тот, для кого он создает. А во-вторых, если тот, кто создает, будет ограничивать свое воображение реальным миром, то он постоянно будет предпринимать попытки лишь скопировать его красоту, ничего большего он не сделает. А если то, что он создает, не найдет своего адресата, то это будет просто некий объект, ценный лишь для его создателя. Ведь, как известно "Искусство – как поиски алмазов. Ищут сто человек, а находит один. Но этот один никогда не нашел бы алмаза, если бы рядом не искало сто человек". Именно эту противоречивую сущность искусства представил Иржи Кулка в своей книге. Он охватил практические все виды искусства – кино, музыка, художественные, драматические произведения, архитектура, фотография и т.д. – объяснив механизмы их влияния на человека, в том числе – психотерапевтический потенциал. "Психология искусства" – это своеобразная энциклопедия для всех тех, кто хочет или уже занимается искусством, равно и для тех, кому будет интересно узнать, почему искусство может оказывать столь сильное и объемное влияние на нашу жизнь. (УДК 159.928; чз 2)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:

Архів презентацій нових надходжень:
Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет
Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturna_platforma

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice (офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader (офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader (офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
(офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google (інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2020

Конструктор сайтів - uCoz