Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц
Нові надходження
до бібліотекиІнформація про всі видання, що надходять до бібліотеки, відображається у бюлетенях нових надходжень, підготовлених працівниками інформаційно-бібліографічного відділу.
До вашої уваги – тематичний перелік надходжень до фондів НБ МДУ за 1 квартал 2018 р.:

Продовжуємо знайомити вас з найцікавішими, на наш погляд, документами 2017 р. видання, що представлені у фонді бібліотеки.


Коротич, Катерина Володимирівна. Асоціативно-семантичне макрополе "безпека / небезпека" в дискурсі української преси ХХ-ХХІ століть  : монографія / К. В. Коротич. – Харків : Харківське історико-філологічне товариство, 2017. – 256 с.
У монографії розглянуто особливості розвитку української преси та її мови у ХХ – на початку ХХІ століття, для розв'язання проблеми реконструкції асоціативних полів у діахронії запропоновано застосовувати когнітивні методи моделювання польових структур. На матеріалі української преси 1905-2013 рр. системно виявлено в діахронії специфіку репрезентації фрагмента мовної картини світу лінгвальними засобами, які позначають поняття "безпека / небезпека", виокремлено й проаналізовано двадцять чотири поля. Одиниці макрополя "безпека / небезпека" розглянуто на різних мовних рівнях у системно-структурному, комунікативному й когнітивному аспектах. У комплексі з'ясовано роль конституентів аналізованого поля для реалізації стратегії і тактики впливу на реципієнта в дискурсі української преси. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів. (УДК 811.161.2’373; чз 2)


Крістенсен, Клейтон М. Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії / К. М. Крістенсен ; пер. з англ. О. Гончар. – Київ : Yakaboo Publishing, 2017. – 280 с.
"Дилема інноватора" Клейтона Крістенсена за 20 років від часу першого виходу набула статусу класичної праці. Це книжка про те, як компанії втрачають лідерські позиції у своїй галузі, коли постають перед ринковими та технологічними змінами. Однак, у ній ідеться не про невдачі компаній взагалі, а про невдачі сильних компаній – компаній, якими захоплювалися та які намагалися наслідувати, компаній, які стали відомими завдяки інноваціям і вправному управлінню. Парадоксально, у багатьох випадках саме компетентний менеджмент та виважені рішення були причиною втрати лідерства у відповідній галузі. "Дилема інноватора" має допомогти широкому колу менеджерів, консультантів, дослідників, які працюють у сферах виробництва та послуг, у технологічних галузях, у статичних і динамічних середовищах, впоратися з такими викликами. (УДК 330; чз 1)


Ліпкан, Володимир Анатолійович. Сутність і порядок вирішення службових спорів : монографія / В. А. Ліпкан, О. Г. Мовчун. – Київ : Ліпкан О. С., 2017. – 312 с.
Монографію присвячено дослідженню сутності та порядку вирішення службових спорів. Висвітлено сутність публічно-службових відносин, визначено їх місце в предметі адміністративного права. Сформульовано поняття службового спору, розкрито його сутність, здійснено класифікацію таких спорів, охарактеризовано суб'єктів службового спору, визначено його предмет та підстави. Окремо розкрито вирішення службових спорів без звернення до суду (позасудовий порядок), також охарактеризовано процес вирішення службових спорів в порядку адміністративного судочинства. Вироблено конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення вирішення службових спорів в адміністративному праві. (УДК 342.98; чз 1)


Скляренко, Наталія Владиславівна. Соціальна реклама в контексті дизайну : навч. посіб. / Н. В. Скляренко, О. В. Романюк. – Київ : О. Філюк, 2017. – 234 с.
Навчальний посібник присвячений висвітленню особливостей соціальної реклами з точки зору дизайну, що є важливим питанням у підготовці фахівців із вищою освітою спеціальності "Дизайн". Теоретичний матеріал посібника охоплює питання історії виникнення соціальної реклами у світі та на Україні зокрема, розкриває предметно-тематичну спрямованість та об'єкти соціальної реклами, її художньо-композиційні особливості та засоби образотворення, торкається психологічних аспектів сприйняття і окреслює її ефективність. Навчальний посібник також містить інформацію про особливості організації курсового проектування студентів спеціальності "Дизайн". (УДК 659; чз 2)


Федорчук, Віктор Миколайович. Тренінг особистісного зростання : навч. посіб. / В. М. Федорчук. – Київ : Центр учбової літератури, 2017. – 250 с.
У навчальному посібнику систематизовано теоретичний і практичний досвід (частина І і ІІ) проведення тренінгу особистісного зростання, спрямованого на самооцінку, самопізнання, самоприйняття, самовдосконалення, саморозвиток особистості. Крім теоретичного матеріалу для підвищення психологічної грамотності з групових форм роботи, в посібнику подана орієнтовна програма "Тренінгу особистісного зростання" (частина ІІІ), наповнена різними вправами, іграми, психотехніками, які розраховані на його засвоєння і практичне використання. Матеріали можна успішно використовувати для проведення тренінгу або окремих практичних занять з особистісного зростання. (УДК 159.98; чз 2)


Экер, Сабина. Как поладить с собственным телом? : инструкция по применению / С. Экер ; пер. с нем. Е. Н. Николаева. – Харьков : Гуманитарный Центр, 2017. – 196 с.
Каждый из нас на том или ином жизненном этапе испытывал чувство недовольства собственным телом. Нередко это недовольство основывалось не на объективных доказательствах, а на субъективном восприятии. В результате, мы становились "узниками" собственного тела, и каждый день пребывания в нем казался таким мучительным, что хотелось поскорее что-то в нем изменить. Именно для таких ситуаций и написана эта книга-пособие, с целью научить Вас ладить с собственным телом, принимать его таким, какое оно есть, и правильно распознавать его сигналы. В этом могут оказаться полезными как древние восточные методы (медитация, йога, тайцзи), так и современные техники (фокусирование, техники Александера и Фельденкрайза и т. д.). В книге приведено множество упражнений, которые легки в применении даже в нашей перегруженной делами жизни. Автор дает советы, которые окажутся полезными как в повседневной, личной жизни, так и в профессиональной. (УДК 159.923; чз 2)


Місця зберігання екземплярів:

Архів тематичних бюлетенів нових надходжень:

Архів презентацій нових надходжень:
Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет


Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturnyi_zhurnal

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice ( офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader ( офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader ( офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
( офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google ( інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2018

Конструктор сайтів - uCoz