Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц


Запрошуємо відвідати виставку фоторобіт М. Глинської
"Інша сторона раю"


vystavka_Hlynska

З 9 до 30 жовтня 2018 року запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку фоторобіт М. Глинської "Інша сторона раю".

Досягнення раю (з різними підходами та інтерпретаціями щодо даної концепції) є кінцевою метою загробного життя практично кожної релігії. Але чи може рай існувати тут, на Землі, чи він втрачений назавжди? Незалежно від того, в що людина вірить чи не вірить, кожній людині притаманна не до кінця раціонально обґрунтована потреба вірити в щось, в краще життя, життя без страждань та насильства, в можливість досягнення справжнього щастя, фізичного та духовного просвітлення. Ця віра може стати рушійною силою для деяких людей, які покидають свої рідні країни в пошуках кращої долі, в пошуках свого втраченого раю. Деякі країни для багатьох людей є втіленням цього райського поняття. Однією з таких країн є Сполучені Штати Америки, – країна достатку і можливостей для справжнього щастя та самореалізації. Хоча все це може бути правдою, часто забувають про те, що завжди існує інша сторона монети, сторона, про яку не прийнято багато говорити. Будучи творчою людиною, я завжди була зацікавлена у дослідженні тієї іншої сторони монети, іншої сторони раю.

vystavka_Hlynska

Я вперше приїхала в США в 2009 році, отримавши стипендію Фулбрайта для вивчення фотографії. Але окрім навчання, для мене було важливо "досліджувати" саму країну, себе як іноземця, різноманітні забобони, життя іммігрантів, а також людей, що живуть в так званих «неблагополучних районах». Перш ніж вирушити в Техас, де я повинна була вивчати мистецтво, я провела місяць в Філадельфії, відвідуючи ознайомчі курси при університеті Дрексель. Під час нашої вступної програми, ми отримали практичні поради щодо цікавих місць, які варто відвідати, місця, де можна смачно та бюджетно поїсти і т.д., і в кінці презентації нам сказали, що не варто ходити на прогулянки за межі університетського містечка, так як це було доволі небезпечно. Було зрозуміло, що викладачі дбали за те, щоб ми не потрапити в біду, проте .... Я все ж вирішила піти в той "неблагополучний район", дослідити околиці міста. І, звичайно ж, я взяла фотоапарат з собою. Я також попросила одного зі студентів з Африки піти зі мною. Він погодився, і ми вирушили досліджувати невідомий (та "заборонений" для нас) район.

Біографія автора: Мар'яна Глинська
Маріана Глинська родом з західної частини України. У 2009 році вона отримала стипендію Фулбрайта і почала професійно вивчати мистецтво в США. В 2012 закінчила Техаський університет та отримала диплом магістра в галузі образотворчих мистецтв зі спеціалізацією "художня фотографія та відеомистецтво". Зараз живе в Івано-Франківську, та бере активну участь в культурному та суспільному житті України.

Виставка експонується в рамках проекту "Мандрівна галерея" від Американського дому в Києві.Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет
Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturna_platforma

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice (офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader (офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader (офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
(офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google (інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2019

Конструктор сайтів - uCoz