Наукова
бібліотека

Маріупольського державного
університету

----------


Flag Counter

 Проверка тиц

24 грудня у читальному залі історичного та економіко-правового факультетів відбулася презентація книг українською мовою, переданих до нашої бібліотеки у рамках благодійного інтелектуально-просвітницького проекту "Відкрий українське: підтримай український Донбас!", започаткованого громадською ініціативою "Відкрий Українське".Ідея проекту - підтримати український Донбас, українську мову та культуру регіону. Для кращої поінформованості, розуміння ідеї української незалежності та для підняття національного духу мешканців Донбасу студентська молодь, діячі культури та мистецтва, активні громадяни України протягом декількох місяців збирали українські книжки та журнали, в тому числі дитячі, для бібліотек Донбасу. Акція успішно пройшла у Краматорську, Слов'янську та Дружківці, та нарешті волонтери передали книжки до Маріуполя.
Гостями заходу були Голубков Сергій Петрович, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Маріупольської міської ради, Овсієнко Людмила Євгеніївна, завідувачка відділу комплектування ЦБ для дітей ім. М. Горького, Скорцеско Людмила Яковлівна, провідний бібліотекар ЦБ для дорослих ім. В. Г. Короленко, президія студентської ради МДУ, студенти філологічного факультету та інші.
У рамках акції бібліотека університету отримала декілька сотен книжок українською мовою: монографії з історії та культури України, художні твори, збірки поезії, періодичні видання. Суспільне значення цього дарунку відзначила волонтер Маша, а про його наукове значення для студентів та викладачів нашого вузу розповів Коробка Вадим Миколайович, доцент кафедри історичних дисциплін.

Частину книг було передано до ЦБ для дорослих ім. В. Г. Короленко та ЦБ для дітей ім. М. Горького.
Учасники обговорили розвиток сучасної української літератури та відзначили важливість культурно-освітнього обміну між жителями різних міст України. Крім того, була презентована поетична збірка старшого викладача кафедри соціальних комунікацій Валерії Карпиленко "Ласкаво просимо за борт!", яка супроводжувалася читанням обраної авторської поезії російською та українською мовами.
Бажаєте бути в курсі новин
нашої бібліотеки?
Вкажіть Ваш email:Оформлено за допомогою FeedBurnerНБ МДУ
в мережі Інтернет


Електронні
бази даних НБ МДУ

elektronnyi_katalog

elektronna_kartoteka_statei

reposytarii

elektronna_biblioteka

elektronni_peredplacheni_periodychni_vydannia

Авторські блоги
співробітників НБ МДУ

blog

blog

literaturnyi_zhurnal

Сторінки НБ МДУ
у соціальних мережах

facebook

facebook_naukovtsiu

slideshare

instagram

pinterest_NB

pinmeДодаткові можливості
для користувачів


sitemap

Безкоштовні програми:
•  для перегляду офісних
документів, презентацій
LibreOffice ( офіційний сайт)
•  для перегляду PDF
Foxit Reader ( офіційний сайт)
•  для перегляду DjVu
DjVu reader ( офіційний сайт)
•  екранна лупа
Virtual Magnifying Glass
( офіційний сайт, інструкція)

Інше:
•  голосовий пошук в Google Chrome
Ok Google ( інструкція)
•  корисні Інтернет-сервіси
для редагування
й налаштування сайтів

•  сторінка для відпочинку

 

© НБ МДУ, 2012-2018

Конструктор сайтів - uCoz